Главная

teambanner_590_01

Филиалы рядом с Вашим домом! Центр, Слободка, Молдаванка,Черемушки, Таирово!

По вопросам записи обращайтесь :

+38 (067) 700-555-3

+38 (063) 700-555-3

Действуют следующие направления:


" КАРАТЭ

- Йога

- Растяжка для детей

- Детская хореография

- Детский фитнес

- ММА ( с 16 лет)

 

 


Центр:

ул.Градоначальницкая 1,

ул. Комп.Нищинского 38

ул. Льва Толстого,30 (школа №107)
NEW

Черемушки:

ул.Ивана и Юрия Лип, 13 (7й этаж)

Таирово:

ул.Ильфа и Петрова, 25 (сош №55)

 Новости

Karate1 Youth League - Porec 2021 05-07-2021

 

Дебюти. Радощі та розчарування.

Завершився відбірковий цикл до молодіжного Чемпіонату Європу 2021 року. Цей аномальний рік приніс не лише зміни дат проведення турніру, але й зміну відбіркового формату.

Після першого етапу відбору до складу кандидатів на місце у молодіжній збірній України отримали 5 спортсменів нашого клубу.

У категорії ката 14-15 років, вихованець Кулика Віталія Костянтиновича - Навроцький Денис (срібна медаль ЧУ 2021)

Куміте – вихованці Петросюка Анатолія Миколайовича.

У категорії куміте 16-17 років до 68 кг – Рагозенко Єрік, призер минулорічного Чемпіонату Європи (бронзова медаль ЧУ 2021)

У категорії куміте 16-17 років понад 76 кг – Інютін Олександр, Чемпіон України 2021 року

У категорії куміте до 21 року до 60 кг – Дехтяренко Дмитро, (срібна медаль ЧУ 2021)

У категорії куміте до 21 року до 67 кг – сімнадцятирічний Очеретний Олександр, (срібна медаль ЧУ 2021)

 

Другим етапом  відбору було обрано найсильніший турнір першого півріччя - Karate 1-Youth League (Хорватія, Порец). На цей турнір від нашого клубу було вирішено делегувати тільки спортсменів у розділі куміте. Нажаль, саме на цьому етапі ми припустились (вже вдруге) помилки, - спортсмени вирушили без персонального тренера.

 

Як не дивно для найдоросліших наших спортсменів – Олександра Очеретного та Дмитра Дехтяренко турнір такого рівня був дебютним. Звичайно, що відсутність досвіду участі у змаганнях рівня Karate 1-Youth League була критичною. Саме це завадило спортсменам пройти перше коло. Дехтяренко Дмитро 1-1 (1-2) програє досвідченому представнику Косово, а Очеретний Олександ 6-7 програє італійцю. Проте, обидва спортсмени отримали  неоцінений досвід та головне – розуміння що вони можуть  гідно змагатись, їх атаки відповідають суддівському  «критерію» ….

Після дводенного відпочинку у боротьбу вступили наші молодші, але найдосвідченіші спортсмени. Інютін Олександр, у статусі Чемпіона України, з урахування системи відбору, мав завдання показати результат «не гірший»   ніж інші призери Чемпіонату України у його категорії.  Все складало дуже добре для Олександра. Він впевнено, «під нуль» перемагав свої супротивників перші три тури і, раптом,  програв у чверть-фіналі представнику Бельгії. Інтриги додало те що один з його прямих конкурентів за місце у Збірній вже вийшов у бронзовий фінал… Олександру залишалось сподіватись на  позитивні розклади у сітці змагань. Так і склалось, другий шанс, завдяки втішним поєдинкам наш спортсмен вже не проґавив. Впевнені перемоги 3-0 на представником Боснії та 6-2 на німецьким спортсменом допомогли Олександру не тільки вибороти бронзову медаль, але й досягнути бажаного результату у  боротьбі за місце в основі   збірної!

Рагозенко Ерік. Звичайно, Ерік,  як призер Чемпіонату Європи, був для нас фаворитом і ми вірили, що не дивлячись на шалену конкуренцію у його категорії, а саме 86 спортсменів з 29 країн Світу Ерік виконає завдання. Після нервово першого поєдинку проти румуна 1-1 в основний час, ерік на одному диханні одного за іншим «розчавлює» словака, боснійця і впевнено перемагає польського спортсмена у одній четвертій фіналу…..  але тут трапилось щось неймовірне…за 2 секунди до закінчення вже практично виграного двобою Ерік припускається фатальної помилки та отримує ….Хансоку (фактично фол-поразка).  

Звичайно, попереду ще аналіз того що сталось та робота над помилками, але на цей момент Ерік втрачає шанси на місце в Збірній.

У підсумку маємо одного спортсмена що пройшов відбір та багато інформації для подальшої роботи.


Новости
Случайное фото
Голосование
Опрос 01 не включен!