Главная

teambanner_590_01

Филиалы рядом с Вашим домом! Центр, Слободка, Молдаванка,Черемушки, Таирово!

По вопросам записи обращайтесь :

+38 (067) 700-555-3

+38 (063) 700-555-3

Действуют следующие направления:


" КАРАТЭ

- Йога

- Растяжка для детей

- Детская хореография

- Детский фитнес

- ММА ( с 16 лет)

 

 


Центр:

ул.Градоначальницкая 1,

ул. Комп.Нищинского 38

ул. Льва Толстого,30 (школа №107)
NEW

Черемушки:

ул.Ивана и Юрия Лип, 13 (7й этаж)

Таирово:

ул.Ильфа и Петрова, 25 (сош №55)

 Новости

Молодіжний Чемпіонат Європи (м. Тампере, Фінляндія) 19-08-2021

 

Інютін Олександр - єдиний наш представник у Збірній України на цьогорічному молодіжному Чемпіонаті Європи.

Він молодий, але в той же час достатньо досвідчений, максимально цілеспрямований та надзвичайно талановитий.  За свою спортивну кар’єру йому пощастило  тренуватись під керівництвом найкращих спеціалістів: Сельського Андрія, Лендл Олександра, Криловського Дениса.

З минулого року Олександр тренується у Анатолія Петросюка, вихованці якого стабільно представлені у складі молодіжної збірної України,а у минулому році, Анатолій, привів до омріяної медалі Чемпіонату Європи Рагозенко Єріка.

Тандем тренера і спортсмена почав давати результати буквально з старту співпраці, - Олександр став Чемпіоном України 2020 року; вдало пройшов 2й етап відбору, виборовши бронзову медаль турніру Karate1 Youth League - Porec 2021 та після учбово-тренувальних Зборів був зарахований до складу збірної України.

Відповідно тренерського плану підготовки Олександра до Чемпіонату Європи, Анатолієм Петросюком було залучено не тільки найкращих спаринг партнерів та товаришів по команді Янул Олександра, Рагозенко Єріка, Прівалова Олександра, Студенкова Іллю, Юсіфова Шейха, а й досвідчених тренерів Лендл Олександра, Івана Дрозда та Невмержицького Максима.

Вже найближчими днями стартує Чемпіонат Європи. Сподіваємось, що вдача буде на стороні нашого спортсмена. Дякуємо всім причетним до його підготовки та разом вболіваємо за Олександрі Інютіна та й усіх українських каратистів.

 

Посилання на он-лайн трансляцію  - https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=MhlSOTP9y9o&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3DN0q_b7rBph4pSroZJ0I86U11SKG8U6Gwh_C4evDEESPQkhEu_Xcww_8

 


Новости
Случайное фото
Голосование
Опрос 01 не включен!