Главная

teambanner_590_01

Филиалы рядом с Вашим домом! Центр, Слободка, Молдаванка,Черемушки, Таирово!

По вопросам записи обращайтесь :

+38 (067) 700-555-3

+38 (063) 700-555-3

Действуют следующие направления:


" КАРАТЭ

- Йога

- Растяжка для детей

- Детская хореография

- Детский фитнес

- ММА ( с 16 лет)

 

 


Центр:

ул.Градоначальницкая 1,

ул. Комп.Нищинского 38

ул. Льва Толстого,30 (школа №107)
NEW

Черемушки:

ул.Ивана и Юрия Лип, 13 (7й этаж)

Таирово:

ул.Ильфа и Петрова, 25 (сош №55)

 Новости

Karate1 Youth League - Istanbul 2021 19-09-2021

 

Не кількістю, а вміннями!

На Всесвітній серії Молодіжної Прем’єр Ліги у Стамбулі представник нашого клубу Рагозенко Ерік змагався в найпрестижнішій категорії юніори -68 кг ( 46 спортсменів з 23 країн Світу).

Для будь-якого спортсмена важливий впевнений старт у першому раунді змагань. Ерік відпрацював на відмінно. Перемога 8-0 над представником Бельгії NASREDDINE AJARAY.

У другому турі Еріку протистояв призер Азійського континентального чемпіонату, представник Об’єднаних Арабських Еміратів ABDULAZIZ ALAMERI. Знов Ерік не залишає шансів супернику. Перемога 8-0.

Третій тур. Звичайно тут вже слабких суперників не знайти. Ерік виходить на двобій з чинним віце-Чемпіоном Європи KOLB ANTON (Німеччина). До того ж німець є першим номером світового рейтингу у цій категорії . Нервовий поєдинок, де шальки терезів схилялись то у бік титулованого німецького атлета, то на наш бік. Напевне, саме у цей момент ключову роль зіграли настанови тренера. Петросюк Анатолій, зміг «підібрати правильні слова». Сигнал про закінчення часу поєдинку зафіксував рахунок 8-5 на користь нашого спортсмена.

Четвертий тур. AKDEMIR GÖKDENIZ представник країни-господаря турніру. У попередньому турі турок переміг іншого українця і був готовий не зупинятись на цьому… Ерік, як справжній джентльмен дозволив «господарю» набрати бал «престижу». Ще один розгромний бій 6-1, Ерік 100% у «медальних» поєдинках.

П’ятий тур. Слід зазначити, що з урахуванням «сітки змагань» часу на відпочинок перед полу-фінальним двобоєм у Еріка практично не було. Бій з представником Білорусі ARTSIOM AZARKEVICH відкривав Еріку шлях у фінал. Звичайно, мотивація була максимальною…. Який з чинників зіграв ключову роль ще потрібно проаналізувати, але результат не на нашу користь. По ходу поєдинку Ерік вигравав 2-0, але дозволив супернику відігратись, а потім й вийти вперед. Прикра поразка за крок від фіналу.

Бронзовий фінал. Важливий бій не тільки з точки зору отримання трофею, а й з точки зору особистої боротьби за місце в основі Збірної України. Українець OVRAS OLEH з львівського клубу «Юніон» у минулому році позбавив Еріка місця в основі збірної України. Саме у бронзовому фіналі у Стамбулі Ерік отримав шанс довести свої амбіції…. 8-0 більш ніж важлива і переконлива перемога Еріка!!!!

 

Вітаємо Еріка, Вітаємо Анатолія Петросюка! Вітаємо партнерів Еріка по команді! Вітаємо Мауглі!

 


Новости
Случайное фото
Голосование
Опрос 01 не включен!