Главная

teambanner_590_01

Филиалы рядом с Вашим домом! Центр, Слободка, Молдаванка,Черемушки, Таирово!

По вопросам записи обращайтесь :

+38 (067) 700-555-3

+38 (063) 700-555-3

Действуют следующие направления:


" КАРАТЭ

- Йога

- Растяжка для детей

- Детская хореография

- Детский фитнес

- ММА ( с 16 лет)

 

 


Центр:

ул.Градоначальницкая 1,

ул. Комп.Нищинского 38

ул. Льва Толстого,30 (школа №107)
NEW

Черемушки:

ул.Ивана и Юрия Лип, 13 (7й этаж)

Таирово:

ул.Ильфа и Петрова, 25 (сош №55)

 Новости

Чемпіонат України з карате 26-10-2021

 

Протягом поточного року ми мали багато приводів для радості, Клуб розвивається, рівень спортсменів постійно зростає. Все більше спортсменів піднімаються на п’єдестали пошани турнірів… в активі команди медалі найвищого ґатунку з Всеукраїнських та Міжнародних турнірів, з офіційних змагань молодіжної Прем’єр Ліги WKF...

Цьогорічний Чемпіонат України став важливим завершенням вдалого року і, одночасно, сподіванням на Євро-сезон 2022 року.

Найчисленніша команда нашого клубу, у складі команди Одеської обласної федерації карате, прийняла участь у рекордному по кількості учасників чемпіонаті України з карате у місті Полтава.

В першу чергу відзначимо команду тренерів які працювали над підготовкою спортсменів: Кулік Віталій, Петросюк Анатолій та Юсіфов Орхан. Молодий тренерський колектив в чергове доводить свій високий фаховий рівень та максимальну націленість на досягнення  найвищих результатів.

Призерами цьогорічного Чемпіонату України та кандидатами до збірної України з карате стали:

Голод Анастасія – одна з самих «зелених» у команді, Анастасія спромоглась зробити справжню сенсацію і всього через півтора роки тренувань  під керівництвом Віталія Куліка виграла бронзову медаль у «найконсервативнішому» розділі  - КАТА.

Студенкова Дар’я – ще одна вихованка Віталія Куліка, стала срібною призеркою у тій самій категорії  КАТА. Впевнені перемоги у попередніх колах дають підстави сподіватись на великий потенціал для  покращення результату протягом найближчих місяців.

Голод Анастасія, Студенкова Дар’я – у складі команди  ката 14-17 років стали Чемпіонками України.

Рагозенко Єрік - 5 поєдинків – 5 перемог Чемпіон України. Чітке виконання настанов Тренера та феноменальна техніка й «відчуття супротивника» все це у фундаменті успіху вихованця Анатолія Петросюка. Яскраві поєдинки - надважливий результат!

Інютін Олександр – 1 місце. Фінальний двобій з представником Львівщини став феєричним завершенням другого дня змагань. Олександр, в новій для себе категорії «молоді», за шаленої підтримки команди Одеської області , не залишив жодного шансу дуже сильному і непоступливому львів’янину. Спочатку, Олександр завдяки технічним діям забезпечив комфортний рахунок 7-2, а потім, завдяки грамотній тактичній  роботі змусив суперники припуститись помилок за які його взагалі було дискваліфіковано! Віват розум! Віват команда!

Спортсмени які не змогли здобути медалі – отримали гарний досвід та напрямок роботи для покращення й вдалих наступних виступів.

Дякую нашій команді! Дякую спортсменам, тренерам!

Дякую всім батькам які довіряють нашій команді та підтримують прагнення своїх дітей до спортивного розвитку.

Дякую Одеській обласній федерації карате (Президент Олексій Коханець) за фінансову підтримку перших номерів Збірної та Головному тренеру Збірної області Криловському Денису за допомогу у підготовці спортсменів.

Дякую Управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради і особисто Пуздрачу Руслану за підтримку команди протягом року.